Lajme

Ministri Kuçi takoi Shefin e ri të EULEX-it, Gabriele Meucci

Prishtinë, 20 Tetor 2014 – Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Drejtësisë, Prof. Dr. Hajredin Kuçi, sot priti në takim Shefin e ri të EULEX-it, Gabriele Meucci, me ç’rast e përgëzoi për detyrën e re, si Shef i Misionit të EULEX-it, duke i uruar mirëseardhje në Kosovë.më shumë

Dhanë betimin 13 përmbaruesit privat në Republikën e Kosovës

Prishtinë, 10 Tetor 2014 – Në një ceremoni të organizuar nga Ministria e Drejtësisë, sot dhanë betimin 13 përmbaruesit privatë në Republikën e Kosovës.më shumë

TELEGRAM NGUSHËLLIMI

E nderuara familje Balaj, me keqardhje dhe pikëllim pranova sot lajmin për vdekjen e avokatit dhe mikut tonë, z. Fazli Balaj. më shumë

previous

Lajmet 1-3 Nga 3

next

NJOFTIM PËR KOHËN E MBAJTJES SË PROVIMIT TË JURISPRUDENCËS ME SHKRIM

Në bazë të Ligjit nr. 04/L-141 për Provimin e Jurisprudencës dhe nenit 4...më shumë

SHPALLJEN PUBLIKE PËR DHËNIEN E PROVIMIT TË JURISPRUDENCËS

Në bazë të Ligjit nr. 04/L-141 për Provimin e Jurisprudencës dhe nenit 4...më shumë

Arkivi i Lajmeve

  • H
  • M
  • M
  • E
  • P
  • Sh
  • D
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Ministria e Drejtësisë në: